19.10.2017 - Suluova'nın Şehir ve Firma Rehberi Portalı

Veterinerlik Bölümüne Temiz atandı

Suluova MYO Veterinerlik Bölümüne Öğretim Görevlisi Olarak Atanan Uğur TEMİZ ” Suluova’mız çok şey kazanacak ” dedi. Uğur TEMİZ, Amasya Üniversitesi Suluova MYO Veterinerlik bölümüne öğretim görevlisi olarak atandı.

Suluova’mızın kendi öz evladı olan ve Suluova’mız için her fırsatta elinden gelenin fazlasını yapmaya hazır olduğunu dile getiren TEMİZ yaptığı açıklamasında “Allah ilmimizi, ufkumuzu, tecrübelerimizi vatanına-memleketine layıkıyla hizmet edenlerden eylesin. Memleketimiz uğruna Allah’ın rızasını kazanarak hayırlı işler yapmayı, hayırlı ilimler öğretebilmeyi Rabbim bize nasip etsin. Sizlerin içerisinden Suluova’nın evladı olarak burada göreve başladım. İnşallah görevini layıkıyla icra eden, ufku geniş, vizyon sahibi, yeni çağa hızlı uyum sağlayan, yenilikçi akademisyenlerden biri olmak tek temennim. Akademik idari personeliyle uyum içinde çalışarak geleceğin bilgili, yenilikçi, donanımlı öğrencilerini yetiştirmek, yüksekokulumuzu daha üst seviyelere taşımak, yüksekokulumuzun sivil toplumla kucaklaşması, kamu kurum kuruluşlarıyla iyi iletişim kurması, proje geliştirmek ve üretmek için elimden gelen tüm vazifeyi yerine getireceğim.’’ diyerek sözlerine devam eden Uğur Temiz ‘’Tüm İslam alemin ve ilçe halkımızın yaklaşan Kadir gecesi ve Mübarek Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla tebrik ediyor, tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini Cenab-ı Allahtan niyaz ediyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

Uğur Temiz Kimdir: 1989 yılında Suluova ilçesinde doğdu. Şeker İlköğretim Okulunda okudu. Liseyi 2003 yılında kaydolup 2007’de mezun olduğu Suluova Lisesi (Y.D.A.L)’nde tamamladı. Aynı yıl Aydın Adnan Menderes Üniversitesine girdi ve 2012’de mezun oldu. Yine aynı yıl Kayseri Erciyes Üniversitesi Veteriner Fakültesi Hayvan Besleme ve Beslenme Hastalıkları Anabilim dalında Yüksek Lisans programına kaydoldu. Aynı zamanda Tarımsal Araştırmalar ve Genel Politikalar Müdürlüğü bünyesinde Nevşehir’de Halk Elinde Hayvan Islahı Projesinde Proje Teknik Elemanı (Zooteknist) olarak görev yaptı. 2014 yılında projenin sona ermesiyle birlikte Prof. Dr. Yusuf KONCA danışmanlığında “Bıldırcın Rasyonlarına Siyah Havuç Eklenmesinin Performans, Yumurta Sarısı ve Antioksidant Aktivite Üzerine Etkilerinin Belirlenmesi” adlı Yüksek Lisans tezini başarıyla tamamladıktan sonra Amasya Üniversitesi Rektörlüğü tarafından Suluova Meslek Yüksek Okulu Veterinerlik Bölümüne Öğretim Görevlisi olarak atandıktan sonra görevine başladı.


Amasya’da Tutuldu
Hasan Ali Cesur ASKON Genel Başkanlığına Hazırlanıyor…
Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ