19.10.2017 - Suluova'nın Şehir ve Firma Rehberi Portalı

Hasan Ali Cesur ASKON Genel Başkanlığına Hazırlanıyor…

Amasyalı hemşerimiz Başarılı İş Adamı Hasan Ali Cesur Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Başkanlığına hazırlanıyor.

Dernek açıklamasına göre, ASKON’un 15. Başkanlar Kurulu İstişare Toplantısı yönetim kurulu üyeleri ve şube başkanlarının katılımıyla gerçekleştirildi. Genel Kurul sürecinde yapılan çalışmaların ağırlıklı olarak ele alındığı toplantıda, mevcut Genel Başkan Mustafa Koca, Temmuz ayı sonunda yapılması planlanan Genel Kurul’da aday olmayacağını açıklaması üzerine genel başkan üzerinde istişare eden yönetim kurulu üyeleri ve şube başkanları, HASAN Ali Cesur üzerinde mutabık kaldı. ASKON’un yeni başkanı genel kurul ile kesinlik kazanmış olacak.

ASKON Genel Kurulu Temmuz ayında gerçekleştirilecek ve ASKON’un yeni başkanı Genel Kurul ile kesinlik kazanmış olacak.

Amasya’nın sevilen simalarından başarılı iş adamı Hasan Ali Cesur kimdir?

1965 yılında Amasya’da doğdu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünü iyi derece ile bitirdi. Özel sektörde mühendislik ve üst düzey yöneticilik yaptıktan sonra, kendi firmasını kurdu. Askerlik görevini Asteğmen olarak tamamladı. Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında Kurucu Başkanlık, Başkanlık ve Genel Başkan Yardımcılığı yaptı. ASKON çatısı altında Dış ilişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu. İyi derecede İngilizce ve orta derecede Almanca bilen Cesur evli ve 3 çocuk babasıdır.


Veterinerlik Bölümüne Temiz atandı
"GÖNLÜMÜZ BİR, SOFRAMIZ BİR"
Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ