19.10.2017 - Suluova'nın Şehir ve Firma Rehberi Portalı

“GÖNLÜMÜZ BİR, SOFRAMIZ BİR”

Suluova Belediyesi ve Suluova Kaymakamlığı tarafından geleneksel olarak düzenlenen büyük halk iftarımız Suluovalı hemşehrilerimizin yoğun katılımıyla gerçekleşti.

Belediye tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen büyük halk iftarı Kapalı Pazar Yeri ve Otoparkında Suluova’lı hemşehrilerimizin yoğun katılımıyla gerçekleşti. İlçe halkının yoğun bir katılım gösterdiği iftar programımıza Belediye Başkanı Fatih Üçok’ un yanı sıra Ak Parti Amasya Milletvekilimiz Sn. Haluk İpek, İlçe Kaymakamı Vural Karagül, Ak Parti Genel Merkez İl Koordinatörü Recep Yıldırım, Ak Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, Hamamözü Belediye Başkanı Bahattin Destebaş, Ak Parti İlçe Başkanı Muhammed Biçer ve Teşkilat Üyeleri, İl genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları, Stk Üyeleri ve çok sayıda Suluova’lı hemşehrimiz katıldı.

Katılımcıları Başkan ÜÇOK, Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri ve Birim Müdürleri birlikte karşıladı. Daha sonra protokolün yerini alması sonrasında iftar etkinliği başladı. Ramazan topunun atılması ve ezanın okunmasının ile binlerce hemşehrimiz dualar eşliğinde orucunu açtı.

Mübarek Ramazan ayında birlik beraberlik adına düzenlediğimiz iftar soframıza hepiniz hoş geldiniz diyerek yaptığı teşekkür konuşmasında Belediye Başkanı Fatih Üçok; “Belediyemizce geleneksel hale getirdiğimiz halk iftarını bu yıl da gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Ramazanın feyzinden, bereketinden istifade ettiğimiz bu günlerde Cenabı Allah ülkemize ve tüm İslam ülkelerine huzur ve bereket versin. Bu vesile ile yakından ve uzaktan teşrif eden herkese teşekkür teşekkür ediyor, yaklaşan Kadir Gecenizi ve Ramazan Bayramınızı şimdiden kutluyorum.” Dedi.

Gerçekleştirilen iftar programının Suluova’ya ve Ramazan Ayına yakışır bir iftar olduğunu vurgulayan Ak Parti Amasya Milletvekili Haluk İpek; “Hepinizin Ramazan ayını tebrik ediyorum. Allah tuttuğumuz oruçları ve yaptığımız duaları kabul etsin. Bu iftar sofrasında hemşehrilerimle bizleri bir araya getiren Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyor, yaklaşan Kadir Gecenizi ve Bayramınızı tebrik ediyorum.” Dedi.

İlçe Kaymakamı Dr. Vural Karagül hemşehrilerimize hitaben yaptığı konuşmalarında ise “”Rahmet ve bereket ayının tüm insanlara hayır getirmesini diliyorum. Bu ayın insanlığa kardeşliğe, dostluğa ve ibadete vesile olmasını temenni ediyor, şimdiden yaklaşan Ramazan Bayramınızı kutluyorum.” dedi.

Program İl ve İlçe Protokolümüzün toplu hatıra fotoğrafı çektirmesi ile son buldu.


Hasan Ali Cesur ASKON Genel Başkanlığına Hazırlanıyor…
ŞEKER CAMİDE ÇOCUKLAR KURAN ÖĞRENİYORLAR
Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ