19.10.2017 - Suluova'nın Şehir ve Firma Rehberi Portalı

Amasya Şeker İşçisine Yüzde 18 ZAM + İyileştirme

Amasya Şeker Fabrikasında Sendikalı İşçileri Kapsayan Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.

Amasya Şeker Fabrikası A.Ş. Genel Müdürlüğü ile Türkiye Gıda ve Şeker Sanayi İşçileri Sendikası (Şeker-İş) temsilcileri 05.09.2017 tarihinde Amasya Şeker Fabrikasında yapmış oldukları toplantı sonucu anlaşma sağlanmış olup, 27. Dönem Toplu İş Sözleşmesi karşılıklı olarak imza altına alınmıştır.
Amasya Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Saatcı yapmış olduğu açıklamada ” Ciddi bir anlayış içerisinde ve olgunlukla karşılıklı görüşmeler bugüne kadar devam etmiş ve işçi sendikamızın çalışanlar adına talepleri fabrikamızın imkanları nispetinde azami oranda karşılanmaya çalışılmıştır. Mükemmel, iyinin düşmanıdır. Gönül ister ki her şeyin en fazlasını verelim; ancak şunu hepimiz biliyoruz. Bu fabrika hepimizin. İmkanlarıyla sorunlarıyla bir olacağız, beraber olacağız ve fabrikamızı en iyi seviyeye ulaştıracağız. Bunu sağlamak için de en büyük kaynağımız işçimiz. İşçi gücümüzü en iyi şekilde değerlendirmek, fabrikamızın geleceğe hazırlanması için olmazsa olmaz gördüğümüz en büyük kaynağımızdır.” dedi.

Başkan Saatcı; yapılan anlaşmada taraflar istenilen maddeler üzerinde anlaşmış olup, imzalanan protokol İşçilerimize, Fabrikamıza ve Şeker-İş sendikasına hayırlı uğurlu olsun. İfadelerini kullandı.


Direksiyonları toplayıp resimlerini çiziyor
102 KAÇAK GÖÇMEN SULUOVA'DA YAKALANDI
Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ